Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Про нас

На ринку електроінструментів наша компанія працює вже понад 25 років. З 2005 року в Рівному відкрито магазин "БОБЕР" . На сьогоднішній день ми являємось офіційними дилерами торгових марок Stihl, MAKITA, METABO в Рівненській області.

За тривалий період роботи ми набули величезний досвід в галузі продажу та обслуговуванню електроінструментів, бензомоторної техніки, насосного обладнання, що допоможе Вам отримувати від нас фахові консультації для оптимального підбору продукції ! Звертаємо Вашу увагу, що для постійних клієнтів існує гнучка система знижок. Тому обов"язково телефонуйте або пишіть, ми завжди йдемо на зближення з клієнтом!!! 

Також ми постійно вдосконалюємо сервісне обслуговування проданих нами товарів. Ми маємо свою власну  сервісну майстерню з висококваліфікованими майстрами, які мають великий досвід роботи та постійно вдосконалюють свої навики, навчаючись по спеціалізованим програмам та семінарам для обслуговування бензомоторної техніки, електроінструментів, насосного обладнання. Ми являємось авторизованою сервісною майстернею торгових марок STIHL, MAKITA, METABO.

Також ми постійно підтримуємо в  наявності  запчастини для миттєвого ремонту гарантійних та післягарантійних товарів. Якісний та своєчасний сервіс - наш основний девіз! Наші клієнти цінують нас за це.  

Наша адреса:

м.Рівне, вул. С.Бандери, 9,  тел. 0961953199, 0362633290