Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація

Насоси для брудної води Макіта

23-12-2013

Насоси для брудної води Макіта широко використовуються для перекачування та викачування прісної води та води, може бути злегка забруднена дощовою водою, для поливу городу та саду з бочки дощовою водою, для зрошення, для відкачування води з бочки, траншеї, ями, водосховища, ставка, басейну або підвалу.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Правильне зберігання бензопили

07-04-2013

Зберігайте мотопили STIHL в сухому місці, захищеному від пилу. А якщо перед тривалим зберіганням (у випадку тривалої перерви в експлуатації, наприклад протягом всієї зими) Ви ретельно очистите мотопилу, то восени з повним правом можете розраховувати на її легкий запуск і безперебійну роботу.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як правильно заточувати ланцюги?

02-05-2013

Ми  розкажемо  про досить важливий аспект експлуатації ланцюгових пил - заточку ріжучого ланцюга. Робота гострим ланцюгом є необхідною умовою безпечної і продуктивної експлуатації пили - ніколи не працюйте тупими ланцюгами.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Болгарки Макіта. Опис, характеристики, особливості.

02-05-2013

Корпорація Макіта була заснована в Японії понад 90 років назад. На сьогоднішній день Макита– це лідер в області будівельного інструменту: електричного, бензинового, акумуляторного. Заводи Макіти розташовані по всьому світі, де виготовляються більше тисячі найменувань різноманітної продукції а також декілька тисяч аксесуарів до них. Продукція Макіти ефективно використовується для професійної діяльності а також для домашнього використання. 

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мотооприскувачі STIHL - вибір професіоналів!

01-05-2013

Мотооприскувачі STIHL SR 420, SR 430, SR 450 – це справжні професіонали для овочівництва, плодівництва або виноградарства.

ЧИТАТИ ДАЛІ