Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація

Техніка косіння мотокосою

01-05-2013

Важливим для економії сил та створення комфорту в роботі являється правильна техніка косіння та баланс. Ми покажемо, якою повинна бути техніка косіння для різних видів місцевості та як варто тримати інструмент.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Яку мотокосу STIHL обрати?..

01-05-2013

   Серед величезного асортименту мотокіс, тримерів та кущорізів STIHL Ви неодмінно знайдете інструмент, що відповідатиме всім Вашим потребам та побажанням. Незалежно від того, професійний Ви користувач чи маєте невеличку ділянку, коли виникає потреба позбавитись надокучливих заростей, бур'яну та високої трави мотокоси STIHL - завжди правильний вибір. Потужні та витривалі мотокоси STIHL із завзяттям беруться за скошування молодої трави та заготівлю сіна. Не зупиняються вони й перед дикими заростями, крутими схилами вздовж узбіч доріг та проріджуванням лісонасаджень.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Правильне зберігання мотокоси

01-05-2013

Позаду цілий рік боротьби з чагарниками і в роботі вашої мотокоси вперше оголошено перерву. Щоб після зими працездатність вашої мотокоси не порушилася, рекомендуємо скористатися нашими порадами щодо підготовки мотокоси для зберігання взимку.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про корпорацію МАКІТА

02-05-2013

  Корпорація Makita була заснована майже сто років тому в Японії паном Масабуро Макіта, і спочатку займалася продажем і ремонтом трансформаторів, електромоторів і освітлювального устаткування. До кінця двадцятого століття фірма Makita міцно увійшла до лідируючої групи виробників будівельного бензо-та електроінструменту. Купити електроінструменти Makita можна практично в будь-якому куточку земної кулі. Все це відбулося завдяки високій якості, надійності, довговічності і прийнятною ціною електроінструменту, виготовленого в Японії.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Компанія STIHL - виробник бензомоторної техніки №1 у світі

01-05-2013

 З моменту свого заснування компанія STIHL постійно вдосконалює свою продукцію, роблячи ставку на розробку революційних ідей та технологій. За історію свого існування, а це більше 85 років ім"я компанії стало синонімом передових технологій. Сьогодні у всьому світі торгова марка STIHL означає високу якість продукції та обслуговування. Більш ніж в 160 країнах світу продукція компанії допомагає людям в їх роботі, що зробило STIHL провідним виробником бензопил в світі.

ЧИТАТИ ДАЛІ