Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація

Маркування літій-іонних акумуляторних інструментів Makita

11-04-2016

Нові акумуляторні інструменти Макита будуть мати нові, більш зрозумілі та логічні назви моделей. Знаючи лише назву моделі, можна дізнатись основні характеристики та особливості інструменту.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Види ланцюгів STIHL

25-08-2014

Вибір правильного пильного ланцюга є необхідною умовою для економічної роботи з використанням бензопили. STIHL пропонує оптимальні пильні ланцюги для будь-якої ситуації, любого класу потужності і будь-якої марки бензопил. Всі пильні ланцюги відрізняються найвищою якістю і міцністю.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Направляючі шини STIHL

25-08-2014

Ланцюги та шини

Прорідження, фігурна різьба, підрізання, звалювання – щоб Ви не замислили зробити за допомогою бензопили, все пройде гладко завдяки шинам STIHL. В залежності від мети використання Ви можете обрати легкі, з низьким коефіційентом тертя шини Rollomatic з ведучою зірочкою, або супер-точні Duromatic із твердосплавною накладкою на кінці.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Принцип заточування ланцюга

25-08-2014

Заточування ланцюга мотопили

Гострий ланцюг, що підтримується у хорошому робочому стані значно полегшить Вам роботу. Це також продовжить термін служби всієї ріжучої гарнітури, що складається з ланцюга, напрямної шини, і ланцюгової зірочки. Фірма STIHL радить кожному, від користувачів-любителів, до професіоналів, використовувати правильно підібрані засоби для заточування та догляду за ріжучою гарнітурою. Нижче наведені основні рекомендації, що можуть допомогти Вам правильно обрати інструменти для догляду за ріжучою гарнітурою а також самостійно правильно заточити ланцюг для мотопили.

ЧИТАТИ ДАЛІ