Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація

Лазерний пристрій 2 в 1

25-08-2014

Новий лазерний пристрій 2 в 1

Новий лазерний приціл STIHL 2 в 1 - Ваш новий помічник у звалюванні лісу. Показуючи напрямок падіння, лазерний пристрій STIHL 2 в 1 дозволяє краще контролювати підпил і напрямок падіння. Лазерний пристрій STIHL 2 в 1 можна використовувати при поперечному розпилюванні стовбурів дерев на рівні короткі частини, з ним Ви позбудетесь трудомістких вимірювань.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нова бензопила MS 261

25-08-2014

Чоловічі мрії здійснюються: нова бензопила STIHL MS 261

Її попередницями були модель 024 і популярна надійна MS 260: бензопила STIHL MS 261 є гідною спадкоємицею роду мотопил STIHL для професійних робіт у лісовому господарстві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нова ланцюгова пила STIHL MS 241 C-M з M-Tronic

25-08-2014

Лісові господарства давно чекали цього: Нова STIHL MS 241 C-M. Компактна, моторна, серійно оснащена електронною системою керування двигуном M-Tronic (M) - для постійної високої продуктивності пиляння. Ця зручна професійна бензопила краще всього проявляє себе під час обрізки гілок хвойних дерев, заготівлі тонкомірної деревини та проріджуванні деревостою. Вона працює чисто і при догляді за молодими насадженнями зберігає добре тягове зусилля та високу точність ведення.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нова бензопила STIHL MS 441 C-M з M-Tronic

25-08-2014

Тепер за найкращу потужність інструментів STIHL відповідає електронна "начинка". Нова бензопила STIHL MS 441 C-M із M-Tronic - це перша професійна бензопила з інтелектуальним керуванням у серійній комплектації. STIHL М-Tronic, це інноваційна електронна система управління двигуном, що завершує епоху ручного налаштування карбюратора. Відтепер момент запалювання та дозування палива регулюється електронікою. Система працює у будь-яких режимах роботи, з врахуванням таких зовнішніх умов, як температура, висота над рівнем моря та якість палива. Що Вам ще залишилось зробити? Тільки 3 речі: заправити, завести, і повністю зосередитись на роботі. Все інше зробить M-Tronic - електронна система керування для забезпечення оптимального режиму роботи двигуна.

ЧИТАТИ ДАЛІ