Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація

Мультисистема STIHL MM 55

24-08-2014

Йде мова про підстригання газону, прибирання чи розчищення доріжок - з мульти-системою STIHL ви легко справитесь із всім за допомогою єдиного інструменту. Інструмент легко переміщується по газону і керується однією рукою. Після закінчення експлуатації мульти-систему можна перевозити у складеному вигляді в автомобілі.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Акумуляторна техніка STIHL

24-08-2014

В 2012 році на українському ринку з'явились нові акумуляторні інструменти STIHL: мотоножиці, повітродувка, дві мотокоси, мотопили а також акумуляторна газонокосарка VIKING. Ці інструменти поєднують в собі багато переваг, притаманних сучасним електричним і акумуляторним технологіям: вони працюють безшумно та без вихлопних газів, не потребують живлення від розетки і тому забезпечують свободу рухів. Надзвичайно практичні: завдяки інноваційній модульній системі акумулятори напругою 36 В і зарядні пристрої - сумісні зі всіма акумуляторними інструментами STIHL і VIKING. Інноваційні, унікальні, інтелектуальні – справжній STIHL.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вибір та монтаж косильної гарнітури

24-08-2014


Щоб розпочати роботу з мотокосою, звичайно, потрібна правильно підібрана косильна гарнітура. У цьому розділі ми покажемо, яку косильну гарнітуру слід використовувати для вирішення різних задач зі скошування та розчищення і як її правильно встановити.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Процес запуску мотокоси

24-08-2014

Запуск мотокоси

Безпека робочої зони забезпечена, перевірка виконана, захисний одяг одягнений. Перш ніж почати використання інструменту уважно прочитайте інструкцію з експлуатації і зверніть увагу на наведені в ній вказівки з техніки безпеки. Після цього можна приступати до роботи з мотокосою.

ЧИТАТИ ДАЛІ