Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація / Нова LXT технологія Li-ion акумуляторів Макита

Нова LXT технологія Li-ion акумуляторів Макита

07-04-2016

Акумуляторні батареї Макита 14.4В, 18В, 36В та амперажем 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0Агод - втілення інженерної думки розробників Макита в поєданні з іноваційними технологіями виробництва. 

 Збалансована система охолодження батареї Макита. 

Компанія Макита створила оптимальну систему охолодження, завдяки вбудованому вентилятору та спеціальній системі проходження повітря. Завдяки цьому вдалося скоротити час охолодження акумуляторної батареї, а внаслідок цього зменшити швидкість заряджання до 22 хв. Крім того зарядний пристрій теж охолоджується, що унеможливлює перегрів та вихід його з ладу.  

Конструкція пристрою акумуляторної батареї забезпечує рівнеомірне та швидке охолодження елементів акумуляторів Макита .Крім того, добре збалансована система охолодження забезпечує рівномірний розподіл повітря між всіма елементами, що підвищує термін експлуатації акумулятора. 

   

                                  

                                                                      Макита - оптимальний потік повітря.        Нерівномірний потік інших виробників              


Збалансована система зарядки елементів акумулятора Макита. 

Конструкція акумулятору забезпечує рівномірне заряджання та розряджання окремих елементів акумулятора. Ефективна ємність акумуляторних елементів запобігає надмірному зарядженню або розрядженню акумулятора. Рівномірне розрядження елементів забезпечує високу ефективність роботи акумулятора. 

 Повна зарядка та рівномірна розрядка акумуляторів Макита.

 

При неправильній системі зарядки та розрядки, окремі елементи повністю розряджаються. Таким чиному, ємність решти елементів використовується не правильно, що в свою чергу знижує час та ефективність роботи інструменту.

Зарядний пристрій Макита встановлює зв'язок між кожним елементом акумулятора та регулює силу струму, напругу та температуру, що в свою чергу забезпечує більш швидкий процес заряджання та збільшує термін експлуатації акумулятора. 

Вбудований пристрій-запамятовувач реєструє історію використання акумулятору та передає її зарядному пристрою. Вбудований мікропроцесор аналізує його стан, реєструє високу температуру, перезарядження після повної зарядки та надмірну розрядку. Використання оптимального методу та періоду часу заряджання збільшує термін експлуатації акумулятора Макита. 

Крім того літій-іонні батареї макита не мають "ефекту пам'яті", тому дозаряджати можна її в будь який період його використання. Тривалий термін зберігання та низький рівень саморозрядження - ще одна перевага акумуляторних батарей Макита.

Екологічна безпека виробництва. 

Розвиток природоохоронної діяльності компанії Макита почався з оцінки виробів в 1992 році, а розробка екологічно чистих виробів почалась після створення глобальної програми компанії Макита в 1993 році. Сьогодні Макита покращує енергетичну ефективність, знижує вагу та збільшує термін експлуатації виробів, а також використовує екологічно чисті матеріали для розробки, виробництва і продажу придатних для повторного використання та безпечної утилізації виробів. 

Актуальна інформація про діючи акції та новинки www.bober.ua