Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація / Правильне зберігання бензопили

Правильне зберігання бензопили

07-04-2013

Зберігайте мотопили STIHL в сухому місці, захищеному від пилу. А якщо перед тривалим зберіганням (у випадку тривалої перерви в експлуатації, наприклад протягом всієї зими) Ви ретельно очистите мотопилу, то восени з повним правом можете розраховувати на її легкий запуск і безперебійну роботу.

Очищення від паливної суміші

Спорожніть паливний бак в приміщенні, що добре вентилюється, та очистіть його. Дайте бензопилі попрацювати на холостому ходу, доки вона не зупиниться, для видалення залишків паливної суміші з карбюратора, інакше можливе злипання мембран в карбюраторі.

Розбирання бензопили

Зніміть ланцюг та шину, очистіть їх та скропіть захисним мастилом.

Сухе місце зберігання

Місце зберігання бензопили має бути сухим. Слідкуйте також за тим, щоб це місце було захищенe від атмосферних впливів та добре вентилювалось. Зберігання на вулиці не рекомендується.

Захист від сонця

Зберігайте бензопилу таким чином, щоб вона не піддавалась дії прямих сонячних променів. Тривалий вплив сонячних променів спричиняє ламкість деяких матеріалів, зокрема пластику і гуми.

Зберігання без пилу

Бензопилу краще захищати пилонепроникною упаковкою. Для цього передбачені спеціальні сумки і валізи STIHL, що забезпечують надійний захист інструментів від бруду та пилу.

Безпечне місце зберігання

Зберігайте бензопилу в недоступному для сторонніх (наприклад, дітей) місці. Краще за все у зачиненому приміщенні або шафі.