Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація / Правильне зберігання мотокоси

Правильне зберігання мотокоси

01-05-2013

Позаду цілий рік боротьби з чагарниками і в роботі вашої мотокоси вперше оголошено перерву. Щоб після зими працездатність вашої мотокоси не порушилася, рекомендуємо скористатися нашими порадами щодо підготовки мотокоси для зберігання взимку.

 Злийте паливо

При підготовці до зберігання мотокоси ретельно очистіть інструмент, а потім повністю злийте паливо з бака (для спорожнення карбюратора мотокоси: дайте інструменту попрацювати на холостому ходу до повної зупинки двигуна). Перевірте чистоту мотокоси і, при необхідності, просушіть його.

 

  

 Перевірка свічки запалювання в мотокосі

Виверніть свічу запалювання і огляньте її. Рудуватий колір електродів вказує на справність свічки. Якщо свічка виглядає інакше, то її слід очистити або замінити.

 

 

  

 Перевірка металічного ріжучого інструменту

Зніміть металевий ріжучий інструмент і очистіть його. Перевірте його на наявність пошкоджень і нанесіть на поверхню засіб для захисту від корозії. У разі необхідності ви можете скористатися послугами дилера по заточенню різального інструменту.

 

  

 Зволоження ріжучої струни

Для підтримки еластичності ріжучої струни, вийміть з косильною головки котушку зі струною і покладіть її на зберігання у вологе місце. За два-три дні до початку нового сезону можна покласти струну в воду - це додасть їй гнучкість і еластичність (поширюється також і на ножі PolyCut).

 

  

 Економія міця мотокоси

Зберігати мотокосу найкраще в підвішеному стані - для економії місця кермо коси можна розгорнути.