Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Корисна інформація / Про корпорацію МАКІТА

Про корпорацію МАКІТА

02-05-2013

  Корпорація Makita була заснована майже сто років тому в Японії паном Масабуро Макіта, і спочатку займалася продажем і ремонтом трансформаторів, електромоторів і освітлювального устаткування. До кінця двадцятого століття фірма Makita міцно увійшла до лідируючої групи виробників будівельного бензо-та електроінструменту. Купити електроінструменти Makita можна практично в будь-якому куточку земної кулі. Все це відбулося завдяки високій якості, надійності, довговічності і прийнятною ціною електроінструменту, виготовленого в Японії.

Компанія Makita виробляє інструмент який повністю відповідає  сучасним вимогам, постійно розширює асортимент продукції, що випускається, що дозволяє задовольнити потреби, як майстрів-любителів, так і фахівців-професіоналів.

Сьогодні Makita випускає більше двох тисяч найменувань різного будівельного і садового інструменту. Основні групи товарів це: 

      

      

      

       

Крім перерахованих вище груп інструментів, Макіта випускає вимірювальне обладнання, промислові та побутові пилососи, компактні метало-та деревообробні верстати, різну оснастку. На думку професіоналів, електроінструменти Makita показують прекрасний результат роботи, високотехнологічні, володіють підвищеною функціональністю, мають при цьому доступну вартість.

Шановні покупці! Попереджаємо, що на ринку України існує підробний товар Makita, який дуже схожий на оригінальний інструмент, але його майже не можна відрізнити один від одного.
Нагадуємо, що оригінальні інструменти Makita виготовлені компанією-виробником за всіма зразками та вимогами всіх стандартів, в той час, коли неоригінальні інструменти виготовлено без дотримання навіть елементарних норм та техніки безпеки.