Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний представник ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA VIKING METABO
Головна / Новини / Нові електропилки Штіль

Нові електропилки Штіль

24-12-2020

   Електропили STIHL працюють без викиду шкідливих речовин в повітря та можуть використовуватись в будь-якому місці, де є електропостачання. Нове покоління електропил Штіль задовільнить вимоги як приватних користувачів, так і професіоналів. Моделі електропил STIHL MSE170C, MSE190C, MSE210C ідеально підходять для догляду за особистим подвір"ям та садом, для заготівлі дров тощо. Якщо ж Ви професіний користувач - з електропилкою MSE 230 будь-яке завдання буде легким та комфортним.  В загальному основними перевагами нових електропил Штіль є їх вражаюча потужність, безпечність в експлуатації та дизайн.

Основні переваги електричних пил Штіль

Мощный электродвигатель  Потужний двигун

  Сильніше, швидше, краще: завдяки більш високій потужності та збільшеній швидкості    ланцюга,  нові електропилки Штіль мають до 20% більшу продуктивність різу, в    порівнянні з попередніми моделями.


Эргономичный мягкая ручка  Ергономічна м'яка рукоятка

  Завдяки новій прорезиненій рукоятці електропилка більш надійно та зручніше тримається в руці, що робить процес різання більш комфортнішим.

Прочный коготь остановки

  Міцні упорні зуби

   Безпечний та максимально точний різ забезпечується завдяки міцним упорним зубам.

Умный защита от перегрузки

  Унікальний захист від перегріву

  Завдяки вбудованому захисту від перегріву, двигун не зможе перегрітись та згоріти, оскільки електропилка автоматично вимкнеться. Червоний світлодіод сигналізуватиме Вас про перевантаження двигуна. Та вже через декілька хвилин, коли двигун охолоне, Ви зможете продовжити роботу.


Интеллектуальная Мягкий старт

  Інтелектуальний плавний старт

  Завдяки плавному збільшеню пускового струму, максимальна потужність досягається поступово, що знижує навантаження на електропилку та збільшує срок служби двигуна.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ ЕЛЕКТРОПИЛ