Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний представник ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA VIKING METABO
Головна / Гарантія та сервіс

   Якісне сервісне обслуговування - це один з пріорітетних напрямків розвитку нашої компанії. Ми маємо власний сервісний центр, який обслуговує всі придбані в нас товари та ті, що були придбані в мережі наших партнерів. 

   Ми постійно вдосконалюємо кваліфікацію наших сервісних майстрів, які вже пройшли спеціалізовані навчання по бензомоторній техніці Штіль та Вікінг, а також по насосному обладнанню ТМ "Спрут" та "Насоси плюс обладнання". Також постійно підтримуємо наявність запасних частин для швидкого та якісного технічного обслуговування. Сподіваємось співпраця з нами буде Вам приємною! 

На сьогоднішній день ми являємось офіційним авторизованим сервісним центром наступних виробників:

STIHL ,  VIKING,  MAKITA,  MAKTEK,  SPRUT та Насосы плюс Оборудование.

Для зручностті обслуговування гарантійного та післягарантійного інструменту у Вашому регіоні Ви можете скористатися послугати найближчого сервісного центру:

MAKITA, MAKTEK

STIHL, VIKING

SPRUT, Насосы плюс оборудование

FORTE, FIRMAN

ІНТЕРСКОЛ

ФІОЛЕНТ

EINHELL

JET, UTOOL

 

Гарантійний термін продукції визначається виробником, та триває від 1 од 5 років. Умови гарантії зазначені  в гарантійному талоні кожного окремого виробника.

Електроінструменти МАКІТА вирізняються довговічністю та надійністю. Тому виробник подовжує гарантійним термін до 3-х років на всі інструменти , придбані в Україні.

УМОВИ 3-х РІЧНОЇ ГАРАНТІЇ НА ІНСТРУМЕНТИ МАКІТА