Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний дилер ТМ
STIHL MAKITA METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA METABO
Головна / Гарантія 3 роки Макіта

   Трирічна гарантія від компанії «Макіта» (2 роки гарантії на літій-іонні акумуляторні батареї) поширюється виключно на інструмент придбаний в офіційних представництвах компанії "Макіта" в Україні. Подовження гарантії не розповсюджується на продукцію придбану в магазинах інших держав. 

   Для продовження гарантійного терміну до 3-х років необхідно зареєструватись на сайті www.makita.ua протягом 4-х тижнів з моменту придбання продукції. Порядок реєстрації продукції  Макіта та Мактек наступний:

1 – Подання заявки на реєстрацію 
Вам необхідно подати заявку на реєстрацію, заповнивши невелику анкету, яку можна знайти праворуч під полем нової реєстрації.

2 – Підтвердження
Одразу після цього на вашу електронну адресу прийде лист із посиланням для підтвердження. Натисніть на нього для підтвердження вашої реєстрації. Після цього ви можете зареєструвати свій інструмент та літій-іонну акумуляторну батарею та редагувати ваші персональні дані.

3 – Реєстрація інструмента
 
Перед реєстрацією інструмента та літій-іонної батареї необхідно увійти на сайт. У розділі реєстрації ви можете зареєструвати інструмент для подовження гарантії, подивитися свій код реєстрації та редагувати персональні дані. Після завершення реєстрації роздрукувати сертифікат, що засвідчує факт завершення реєстрації.  

   У випадку гарантійного звернення сервісному центру надається сертифікат 3-х річної гарантії, в якому міститься реєстраційний код, оригінал документа, що засвідчує факт купівлі, а також оригінальний гарантійний талон.

   Зразок офіційного гарантійного талону наведений нижче. Основними ознаками офіційного талону є наявність голограми, реєстраційного номеру талону, а також перелік офіційних авторизованих сервісних центрів України. На гарантійні талони інших країн - 3-х річний термін гарантії НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ!


    

Умови гарантії